Кличко розповів, коли в Києві планують відновити роботу громадського транспорту

Кличко розповів, коли в Києві планують відновити роботу громадського транспорту

Кличко розповів, коли в Києві планують відновити роботу громадського транспорту
. УНІАН

У столиці після 22 травня планують у кілька етапів відновити роботу всього громадського транспорту в рамках послаблення карантину.

"Ми плануємо після 22 травня відновити роботу громадського транспорту в нормальному режимі. Але, треба розуміти, що зупинити транспорт можна за одни день, а от аби повністю відновити його потрібен певний час", — повідомив міський голова на брифінгу.

Він додав, що в першу чергу відновлять роботу електротранспорту: трамваїв та тролейбусів.

Також міський голова Києва Віталій Кличко просить уряд дозволити роботу столичного метро з 25 травня у зв'язку з тим, що на Київ може чекати транспортний колапс.

"Я звертаюся до уряду, після 22 травня, а точніше з 25 травня дозволити відновити роботу метро в столиці. Звичайно, ми будемо дивитися на ситуацію з поширенням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться. Ми не хотіли закривати метро і тримали його роботу до останнього, поки уряд не прийняв рішення ", — зазначив Кличко.

Він також назвав ідею спеціальних перепусток для проїзду в метро "абсолютно утопічною", оскільки в такому разі люди будуть створювати натовпи, які можуть погіршити епідеміологічну ситуацію.

"Тому метро має відкритися для роботи в звичайному режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці. Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай", — додав міський голова.

Мер наголосив, що в транспорті необхідно буде дотримуватись санітарних норм, знаходитись в масках та рукавичках.

Що відомо

  • Із 12 березня по всій території України запровадили карантин, а згодом уряд продовжив обмеження до 22 травня, проте з послабленнями.
  • Згодом уряд оприлюднив повний список послаблень, які почнуть діяти на першому етапі виходу з карантину вже 11 травня.
  • Метро в Києві закрили з 17 березня.
На початок