Зимові канікули для миколаївських дітей: коли розпочнуться і скільки триватимуть

Зимові канікули для миколаївських дітей: коли розпочнуться і скільки триватимуть

Ексклюзивно
Зимові канікули для миколаївських дітей: коли розпочнуться і скільки триватимуть
Ілюстративне фото: УНІАН

На Миколаївщині рішення про тривалість та терміни канікул для учнів приймає конкретний навчальний заклад залежно від того, наскільки в ньому виконана програма, а також від умов, в яких відбувається навчання. Більшість навчальних закладів області підуть на канікули із 25 грудня до восьмого січня.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.

"Практично по всій Миколаївській області діти йдуть на зимові канікули, починаючи із 25 грудня. Проте кожна школа і кожна громада вирішує це самостійно. У нас є ті, хто відпочиватиме тільки із 29 грудня по 31 грудня, і після того вони починають працювати", — каже Алла Веліховська.

Поновлення навчання також залежить від дати, з якої діти пішли на канікули.

"Є заклади, в яких заняття були суботами. Є заклади, що вимушено відпочивали понад тиждень на осінніх канікулах. Деякі школи спеціально скоротили осінні канікули з тим, щоб взимку їх збільшити. Є школи, які займаються за звичайним графіком: один тиждень відпочинок восени, два тижні взимку і тиждень буде навесні", — пояснила Веліховська.

Головне, за словами директорки департаменту освіти і науки, щоб всі канікули протягом року не перевищували 30 календарних днів.

Читайте також

Автомобіль впав у річку на Миколаївщині. Загинула родина

Миколаївців запрошують долучитися до прикрашання "Ялинки незламних"

Тижневий прогноз погоди по Миколаївській області: мороз — у понеділок, у неділю — дощ

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок