МОК виділив 800 мільйонів доларів для подолання наслідків пандемії та відстрочки Олімпіади

МОК виділив 800 мільйонів доларів для подолання наслідків пандемії та відстрочки Олімпіади

МОК виділив 800 мільйонів доларів для подолання наслідків пандемії та відстрочки Олімпіади Associated Press

Міжнародний Олімпійський Комітет ухалив пакет допомоги в розмірі 800 млн доларів, який буде спрямований на організацію перенесених на рік Олімпійських ігор та підтримку олімпійського руху для виходу з "глобальної кризи".

Про це повідомляє пресслужба Міжнародного Олімпійського Комітету. Виконавчий комітет МОК затвердив суму у розмірі 650 мільйонів доларів на організацію перенесеної через пандемію коронавірусу на 2021 рік Олімпіади в Токіо. Ще 150 мільйонів буде спрямовано дя підтримки олімпійського руху, зокрема національних спортивних федерацій, олімпійських комітетів та визнаних МОК організації для того, аби вони могли могли займатися своєю діяльністю з розвитку спорту та підтримувати атлетів.

"МОК повинен вперше організувати перенесені Олімпійські ігри та допомогти всім суб'єктам олімпійського руху вийти з цієї глобальної кризи. Ця нова для нас ситуація потребуватиме цілковитої солідарності, креативності, рішучості та гнучкості", — сказав президент МОК Томас Бах.

Бах відмовився коментувати, чи буде повторне перенесення або ж скасування Ігор, якщо вакцину проти COVID-19 не винайдуть у 2021 році.

"До початку Олімпіади ще один рік і два місяці, тому робити якісь висновки ще занадто рано", — цитує президента МОК BBC.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start