Голова оргкомітету допустив повне скасування літніх Олімпійських ігор у 2021 році

Голова оргкомітету допустив повне скасування літніх Олімпійських ігор у 2021 році

Голова оргкомітету допустив повне скасування літніх Олімпійських ігор у 2021 році Associated Press

Перенесена на рік Олімпіада може взагалі не відбутись, якщо у 2021 році світ все ще не переможе пандемію COVID-19.

Голова Оргкомітету Токіо-2020 Йошіро Морі у інтерв'ю японському Nikkan Sports наголосив, що в разі подальшого поширення коронавірусу у 2021 році повторно перенести Ігри, на 2022 рік, є неможливим.

"Ні, в такому разі Ігри будуть скасовані. Якщо раніше Олімпіади були скасовані через війни, то цього разу ми боремося з невидимим ворогом. Якщо світ переможе вірус, і Олімпійські ігри будуть проведені, це будуть змагання, які у багато разів цінніші, ніж попередні Олімпіади", — зазначив Морі.

Голова Японської медичної асоціації (JMA) Йошітаке Йококура також попередив, що провести Ігри в наступному році буде "складно", якщо "ефективна вакцина" не буде винайдена до того часу, передає Daily Mail.

Фахівець з інфекційних хвороб, професор японського університету Кентаро Івата також визнав, що шанси проведення Ігор у майбутньому невеликі.

"Я дуже песимістично налаштований щодо проведення Олімпійських ігор наступного літа, якщо вони не відбудуться в зовсім іншому форматі, наприклад, без глядачів і з обмеженою участю", — наголосив він.

У Японії введено надзвичайний стан до 6 травня. Зафіксовано понад 13000 випадків інфікування коронавірусом та понад 300 смертей. У країні найстаріше у світі населення, а COVID-19, як відомо, є особливо небезпечним для людей похилого віку.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start