Томас Бах: Уже здобуті ліцензії діятимуть на Олімпіаду-2021

Томас Бах: Уже здобуті ліцензії діятимуть на Олімпіаду-2021

Томас Бах: Уже здобуті ліцензії діятимуть на Олімпіаду-2021 Associated Press

Президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах запевнив: спортсмени, які вже кваліфікувалися на Олімпіаду, вдруге здобувати ліцензії на 2021 рік не повинні.

Про це повідомило AFP з посиланням на власні джерела.

МОК та 32 міжнародні спортивні федерації провели онлайн-нараду, де обговорили долю кваліфікаційного процесу.

"Томас Бах спочатку пояснив причини перенесення Ігор, потім сказав, що спортсмени, які вже пройшли кваліфікацію на Токіо-2020, будуть автоматично кваліфіковані на 2021 рік", — сказав виданню один із учасників конференції.

Близько 57% із 11 000 запланованих учасників Ігор вже здобули ліцензії на час, коли змагання було вирішено перенести на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

У багатьох олімпійських видах спорту, таких як бокс, переважна більшість кваліфікаційних турнірів були перервані або скасовані, інші ж, наприклад, вітрильний спорт, вже мали 90% путівок на Олімпіаду.

Що відомо

  • 24 березня Міжнародний Олімпійський комітет ухвалив рішення перенести Олімпійські ігри на 2021 рік. Точних дат ще не затверджено, але змагання мають відбутися не пізніше літа 2021-го. Дату початку Ігор обіцяють визначити протягом чотирьох тижнів.
  • ХХХІІ Олімпіада в Токіо стала першою, яку перенесли на рік. За всю історію змагань їх зовсім скасовували лише тричі, щоразу через війни.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start