Череватий розповів, чому російські військові хочуть захопити Бахмут

Череватий розповів, чому російські військові хочуть захопити Бахмут

Череватий розповів, чому російські військові хочуть захопити Бахмут
Самохідна артилерійська установка веде вогонь поблизу Бахмута, Донецька область. Фото: AP

Ситуація залишається складною, але контрольованою. Головним напрямком удару російської армії залишаються Бахмутський та Авдіївський напрямки. На деяких напрямках російські окупанти намагаються контратакувати, використовуючи артилерію та РСЗВ. Попри це, вони зазнають втрат. Про це під час марафону повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"На ті сили, які російські військові зосереджують на Бахмутському напрямку час від часу вони змінюють лінію фронту на певних локаціях на повністю випаленій та знищеній інфраструктурі. Це вдається їм неймовірними втратами та назвати це військовими успіхами важко, бо вони не захопили ніяких висот, трофеїв, не розбили ніяких значних підрозділів ЗСУ та не змогли прорвати оборону. Ці локальні успіхи виглядають, як позиційні пересування з елементами пропаганди. Це мікроскопічні кроки", — розповів Череватий.

Чому російська армія хоче захопити Бахмут

"Армія РФ вже змучилась бути посміховиськом і вони хочуть продемонструвати хоч якісь успіхи та показати, що їх мобілізація, стала елементом успіху російських військ на полі бою. Також вони хочуть показати, що ці системні кроки, як вони вважають, привели для яскравої зміни тактики та появи перемог в їх арсеналі", — зазначив Сергій Череватий.

Що відомо про ситуацію у Бахмуті

  • 12 грудня голова Донецької ОВА Павло Кириленко повідомив, що у Бахмуті залишається менше 12 тисяч жителів. До російського вторгнення у місті проживало 82 тисячі людей. Електроенергія та газопостачання у Бахмуті відсутнє. Відновлення не доцільне через постійні обстріли.
  • За даними речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого, у боях за Бахмут росіяни щодоби втрачають від 50 до 120 своїх військових в залежності від пори року інтенсивності бою тощо.

Читайте також історії жителів Бахмута

Після штучної коми та з уламками в голові. Хлопець з Бахмута відновлюється після поранень обстрілу росіян

Пересадили м'язи зі спини. Львівські хірурги врятували бахмутянці ногу від ампутації

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок