Відкриття дитсадків та внутрішніх авіарейсів залежить від громадського транспорту — МОЗ

Відкриття дитсадків та внутрішніх авіарейсів залежить від громадського транспорту — МОЗ

Ексклюзивно
Відкриття дитсадків та внутрішніх авіарейсів залежить від громадського транспорту — МОЗ
УНІАН

Головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що дитячі садочки та внутрішні авіарейси відновлять роботу тоді, коли повноцінно запрацює громадський транспорт. Водночас авіасполучення з Європою залежить від відкриття перевезень самим Європейським Союзом.

"Дитячі садочки в нас розглядаються і вони йдуть у комплексі з громадським транспортом. Як тільки буде відкриватися весь громадський транспорт, відразу будуть відкриватися дитячі садочки для того, щоб вирішити питання, де можна залишити дітей, коли люди будуть добиратися на роботу", — повідомив в ефірі Українського радіо головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, внутрішні авіарейси будуть відновлені тоді, коли буде відкритий громадський транспорт, зокрема міжобласні перевезення.

Ляшко уточнив, що, не можна буде відновити сполучення між, наприклад, Хмельницьким і Чернівцями, якщо в Чернівцях не буде сприятливої епідеміологічної ситуації. Отже, області можуть відновити між собою сполучення лише за умови відповідності критеріям зниження поширення COVID-19. Те саме стосується і внутрішнього авіасполучення.

"Щодо сполучення з іншими країни, в першу чергу, Європи, то Європейський Союз проводить щотижневі зустрічі компетентних міністрів, де вони розглядають питання відновлення туристичного сезону та авіаперевезень. Зараз вони перенесли дату наступного обговорювання на 15 червня. Вони говорять, що раніше 15 червня відновлення не відбудеться. Ми також слідкуємо за цим процесом і якщо у них відкриється авіасполучення, то Україна також буде розглядати питання його відкриття з країнами ЄС", — заявив головний санітарний лікар.

Що відомо

На початок