Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

Вигукуючи гасла, зі світлинами та квітами в руках. 9 травня, не зважаючи на карантин, вулицею Соборною пройшов "Безсмертний полк".

Колона зупинилась біля меморіалу десанту Костянтина Ольшанського. Покласти квіти до пам'ятника та до Вічного вогню поліцейські людей пускали групами.

Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

Співорганізатор акції Олександр Єгоров розповідає, що проведення спланували за тиждень до 9 травня.

"Ми отримали цей дозвіл для проведення акції та сарафанним радіо передали людям інформацію".

Інша співорганізаторка акції Аліна Яценко каже: "Відповідно до статті 39 Конституції України було все подано. Я і у Фейсбуці опублікувала, щоб всі бачили. Я звернулась до поліції, СБУ. Я пройшла всю процедуру. Ми дотримувались відстані. Поліція за нами спостерігала. Усі в масках, всі на відстані метру".

Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

За словами Олександра Єгорова до акції долучилось 250 - 300 людей. Заступник начальника ГУНП у Миколаївській області Максим Ахрамєєв називає цифру 100. Колону супроводжувало тридцять поліцейських.

"Також було створено резерв на випадок непередбачуваних ситуацій. Символіки не було. Також із нами громадські формування брали участь в охороні громадського порядку. Під час проходження "Безсмертного полку" порушень не зафіксовано", - каже Максим Ахрамєєв.

Миколаєвом пройшов "Безсмертный полк"

Після покладання квітів від організаторів акції "Безсмертний полк" хлопчик виконав пісню "Последний бой" зі згадкою про країну-агресора. Між людьми виникла суперечка. Її перервали співробітники поліції. Речниця Нацполіції Інна Парфенова сказала, що протоколу про порушення поки не складено. Зараз з’ясовуються обставини події.

Авторка- Вікторія Андрушків, операторка - Юлія Філімон.

Читайте також:

На початок