Філія Пенсійного фонду відновить роботу у деокупованій Снігурівці на Миколаївщині

Філія Пенсійного фонду відновить роботу у деокупованій Снігурівці на Миколаївщині

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області відновить свою роботу у деокупованій Снігурівці, коли військові дозволять повернутися співробітникам у місто. Першочергово Пенсійний фонд огляне приміщення, оцінить збитки та визначить масштаби робіт з відновлення.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Сичугова.

Одержувачам, які до війни обрали спосіб виплати через банки, щомісячно суми пенсій відправляли на їхні рахунки та всі гроші зараз зберігаються там, розповіла Олена Сичугова.

"У пенсіонерів лише проблема з доступом до банківської системи. Наскільки я знаю, і Ощадбанк, і ПриватБанк наразі здійснюють заходи щодо відновлення своєї роботи в місті Снігурівка", — розповіла начальниця управління.

Тим же, хто отримував пенсії через відділення "Укрпошти", виплати не надходили. З березня 2022 року Пенсійний фонд формував відомості щодо них.

"На сьогодні всі ці суми обраховані, і ми формуємо відомості поточного місяця та всієї заборгованості, що створилася до листопада, в міру повідомлення пошти про те, що вони мають технічну можливість доставки в певні населені пункти. На цю хвилину пошта нам повідомила про те, що вона технічно може доставляти пенсію по двох поштових відділеннях міста Снігурівка. Пошта вже здійснює доставку пенсій в Снігурівці", — розповіла Олена Сичугова.

"Укрпошта" доставлятиме заборговані пенсії у Снігурівку протягом двох місяців. Людина має отримати її особисто. Якщо з певних причин вона цього зробити не зможе, пошта поверне гроші на рахунок Пенсійного фонду. Їх спрямують на новий рахунок Ощадбанку.

"Поки людина не об’явиться, ці гроші будуть на рахунку. Після того, як об’явиться, людина або йде до відділення Ощадбанку та отримує пенсію, або, якщо бажає отримувати через пошту, то ми відкликаємо ці гроші з Ощадбанку і направляємо на виплату на пошту", — говорить начальниця управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Пенсійний фонд підготував відомості щодо 346 людей у Снігурівці, які не отримували пенсії протягом семи місяців.

Якщо людина загинула або померла, заборговану пенсію можуть отримати близькі родичі.

"Суму заборгованості, що створилась, можуть отримати члени родини, які спільно проживали з померлою особою. Крім того, родичі чи будь-яка людина, яка звертається з оригіналом свідоцтва про смерть і витягом з реєстру від органу реєстрації актів цивільного стану, отримує допомогу на поховання на померлого пенсіонера у розмірі двох пенсій щодо цивільних пенсіонерів і трьох пенсій щодо осіб, які отримували пенсії за військовим законодавством", — розповіла Сичугова.

Також вже відновив роботу сервісний центр, куди люди можуть звертатися за телефоном гарячих ліній. Ці номери є на всіх сторінках в соціальних мережах і на сайті Головного управління Пенсійного фонду України.

Читайте також

У Миколаєві на обліку перебувають 700 сиріт та дітей без батьківського піклування

Загинув під час розмінування Херсонщини. У Миколаєві попрощались з підполковником-сапером

До Миколаєва прибули три автомобілі швидкої допомоги

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок