У миколаївських школах завершується навчальний рік

У миколаївських школах завершується навчальний рік

У миколаївських школах завершується навчальний рік

Миколаївські школярі готуються до закінчення навчального року дистанційно. Втім Міністерство оствіти та науки не надало навчальним закладам нормативні документи, відповідно до яких буде визначено алгоритм завершення навчання.

Під час карантину діти навчаються дистанційно за допомогою різних програм та додатків, а також слухають телеуроки "Всеукраїнська школа онлайн". Підсумкові роботи також складають вдома.

У Миколаївських школах завершується навчальний рік

Дехто з учнів не на камеру говорить, дистанційне навчання має багато недоліків: діти не завжди мають доступ до класного журналу з оцінками, виконання робіт учнями часто залежить від технічних ресурсів, які підводять, що зменшує бал, та ще не всі вчителі розібрались із ресурсами, через які тепер мають викладати матеріал учням.

Директор миколаївської спеціалізованої школи №22 Петро Богун каже:

"Ми зважали на педагогічну свободу вчителя, якими технічними засобами він володіє, як він може організувати роботу, чи через Zoom-конференції навчання, чи різні інші дистанційні платформи".

У Миколаївських школах завершується навчальний рік

У кінці травня всі учні матимуть оцінки за семестр та підсумкові за рік. А учні випускних класів отримують допомогу та консультації вчителів для успішного складання ЗНО.

"Ми сподіваємось, якщо будуть карантині заходи пом’якшені, то вже в червні вони, може, вийдуть до школи на якісь консультації, бо буде пробне ЗНО. Потім основна сесія. Але 29 травня ми закінчуємо навчальний рік з переведними класами", - говорить Петро Богун.

По закінченні навчального року батькам надішлють річні оцінки дітей через електроні засоби зв’язку. Школи отримали від Міністерства освіти і науки України рекомендації щодо організованого завершення навчального року, втім нормативних документів, на які повинні орієнтуватись заклади, направлено ще не було.

Авторка - Валентина Гурова, оператор - Євген Сержук.

Читайте також:

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди