Пригожин організовує "центри підготовки ополченців" у прикордонних областях Росії

Пригожин організовує "центри підготовки ополченців" у прикордонних областях Росії

Пригожин організовує "центри підготовки ополченців" у прикордонних областях Росії
Люди сидять в офісі в "Центрі ПВК Вагнер"під час офіційного відкриття офісного блоку в Санкт-Петербурзі, Росія, 4 листопада 2022 року. AP Photo / Dmitri Lovetsky

Засновник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин фінансуватиме створення в областях Росії центрів підготовки громадян, так званих "ополченців". Пресслужба компанії Пригожина "Конкорд" опублікувала його заяву з цього приводу.

"На мій погляд, ополчення повинно складатися з першої лінії, яка повністю лежить на жителях даної області. Для того, щоб забезпечити матеріальну складову ополчення, я вважаю, нам не потрібно звертатися до держорганів, а покласти відповідальність на регіональний бізнес. Місцевий житель, як ніхто інший, знає свої території, здатний боротися з ДРГ і взяти на себе перший удар у разі потреби", — наголосив Пригожин.

"Центри підготовки ополченців", за словами Пригожина, будуть повністю фінансуватися ним особисто.

Що відомо

  • У британській розвідці вважають, що власник російської приватної військової компанії "Група Вагнера" Євген Пригожин ймовірно намагається підвищити свій авторитет у військових колах і тому відмовився удавати, що не пов’язаний з "Вагнером".
  • Британська юридична фірма McCue Jury & Partners подала позов до суду на російського бізнесмена Євгена Пригожина та створеної ним приватної військової компанії "Вагнера" у зв'язку з терористичними діями угруповання в Україні.
  • 14 вересня у мережі з'явилося відео, на якому імовірно російський бізнесмен та ресторатор Євген Пригожин вербує ув'язнених однієї з російських колоній для участі у війні проти України у складі ПВК "Вагнера". 19 вересня ЗМІ повідомили, що ПВК "Вагнера" завербувала в Росії близько шести тисяч ув'язнених.

Читайте також

Засновник "Вагнера" Пригожин відкрито критикує еліти РФ за перешкоджання мобілізації — ISW

У Росії "вагнерівці" вербують в’язнів, хворих на ВІЛ і гепатит

На початок