Пригожин припинив вдавати ніби не пов’язаний з "Вагнером" — британська розвідка

Пригожин припинив вдавати ніби не пов’язаний з "Вагнером" — британська розвідка

Пригожин припинив вдавати ніби не пов’язаний з "Вагнером" — британська розвідка
Російський бізнесмен Євген Пригожин, якому приписують контроль над ПВК "Вагнер". Фото: currenttime.tv

У британській розвідці вважають, що власник російської приватної військової компанії "Група Вагнера" Євген Пригожин ймовірно намагається підвищити свій авторитет у військових колах і тому відмовився удавати, що не пов’язаний з "Вагнером". Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

"За останні два місяці Пригожин відмовився від удавання, що він не пов’язаний з "Вагнером", і був відвертішим у своїх публічних заявах. Ймовірно, він намагається підвищити свій авторитет у напруженій російській системі національної безпеки", — йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що Пригожин 23 жовтня заявив, що група "Вагнера" наступає на 100-200 метрів на день, що, за його словами, є "нормальним явищем для сучасної війни.

"Відповідно до своєї військової доктрини, російські війська планують просуватися на 30 км або більше на день. У лютому російські війська планували протягом місяця просунутися через Україну на 1000 км. У вересні українські війська просувалися понад 20 км на день", — йдеться у повідомленні.

Читайте також

Енергетичний "Рамштайн", російські "Кинджали" в Білорусі, у Києві світла може не бути тижнями. 252 день війни. Онлайн

Іран передасть РФ більше дронів-камікадзе і балістичних ракет — ISW

"Думок залишити роботу не було". Монолог працівника ТЕС, в яку стріляла Росія

На початок