На Донбасі ЗСУ стало складніше просуватись через дощі й розмитий грунт — Гайдай

На Донбасі ЗСУ стало складніше просуватись через дощі й розмитий грунт — Гайдай

На Донбасі ЗСУ стало складніше просуватись через дощі й розмитий грунт — Гайдай
Фото ілюстративне, УНІАН

На межі Донецької та Луганської областей йдуть сильні дощі, що уповільнює просування ЗСУ. Також додаткові труднощі створюють "мобілізовані", які погано воюють та несуть великі втратити, але за рахунок кількості створюють певний тиск на ЗСУ. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Як би їх не називали, зеками, "чмобіками", але все одно не можна зневажливо ставитись до будь-якої армії. Так, вона застаріла і заіржавлена, але це величезна махіна. Там десятки тисяч нових військових, які швидко гинуть, але все одно встигають стріляти", — повідомив Сергій Гайдай.

Гайдай додав, що українським військовим почала заважати погода. На кордоні Донецької та Луганської області йдуть дощі, що уповільнює наступ ЗСУ.

За словами Гайдая, через деякий час, від Генерального штабу все одно будуть озвучені гарні новини з Луганщини, не дивлячись на складні погодні умови.

Сергій Гайдай зазначив, що російські окупанти обіцяли захопити усю Донецьку область до кінця жовтня. Наразі вже можна стверджувати, що їхні "плани", як і усі попередні строки, не справджуються. Водночас росіяни будують лінію оборони навіть у Бєлгородській області.

"Не треба вважати що буде легко. Це важкі бої, проти нас стоїть величезна кількість техніки, особового складу, обстрілів. Буде важко, але все одно мотивація наших воїнів найкраща у світі", — додав Сергій Гайдай.

Що відомо

  • На Донеччині росіяни продовжують невдалі спроби наступу на Бахмут
  • У Бахмуті не встигають розбирати завали будинків, інфраструктура міста знищена
  • Російська армія 21 жовтня обстріляла Костянтинівку забороненими боєприпасами
  • На Донеччині 21 жовтня армія РФ завдала 22 удари: Бахмут обстрілювали найбільше

Читайте також

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок