Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послуг

Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послуг

Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послуг Фейсбук

Із початком карантинного режиму рівень оплати за використані послуги споживачами МКП "Миколаївводоканал" та АТ "Миколаївгаз" істотно знизився. Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіли речниця МКП "Миколаївводоканал" Ірина Крісанова та начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ "Миколаївгаз" Еліна Луцкевич.

  • Як побудована сьогодні робота підприємств-постачальників комунальних послуг населенню в умовах карантину?
Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послугFacebook

Начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ "Миколаївгаз" Еліна Луцкевич говорить: "Ми, як підприємство, яке надає таку соціально важливу послугу як газопостачання, не припиняли роботу ні на один день. Що стосується обслуговування клієнтів, ми перейшли на роботу в режимі онлайн. Центр обслуговування клієнтів, який приймав споживачів особисто, зараз працює за телефоном: 067 65 70 104. Це телефон для консультацій, запитань, передачі показів".

У Миколаєві сплатити за послуги, передати покази лічильника газу можна за допомогою онлайн-сервісів

"Маємо багато інших служб, які не мають права зупинити роботу. Аварійна служба за період карантину вже ліквідувала сотні витоків газу, щотижня виїжджають на сотні викликів і жодного абонента не було відключено від газопостачання. Дільниця комплексно-приладового обстеження і діагностики газопроводів щодня перевіряє стан підземних, надземних та міжселищних газопроводів. Завдяки їх оперативним діям при ліквідації витоків, понад 8000 абонентів не залишились без газу. Є служби, які підтримують тиск у мережах, роблять технічне обстеження, обслуговування газорозподільних пунктів", - каже Еліна Луцкевич.

Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послуг

Речниця МКП "Миколаївводоканал" Ірина Крісанова розповіла: "Абонентський відділ, який безпосередньо контактує зі споживачами, перейшов на віддалений режим роботи: онлайн, телефоном, зв'язок через особистий кабінет.

У Миколаєві на період карантину не застосовуватимуть штрафи за несвоєчасну оплату водопостачання

"У нашій мережі є дільниці, які не мають права не працювати - це водопровідна та каналізаційна мережа. Наше підприємство входить до складу критичної інфраструктури, працівники аварійних служб працюють в посиленому режимі, намагаємось оперативно ліквідовувати витоки без відключення водопостачання. За період карантину ліквідовано майже 60 витоків води на поверхню. У таких умовах складніше працювати каналізаційній мережі через посилене засмічення, так як культура використання каналізаційних мереж на низькому рівні - від 50 до 60 засмічень на добу. Працюємо в посиленому режимі", - каже Ірина Крісанова.

  • Що сьогодні загрожує роботі підприємств-постачальників комунальних послуг?

Еліна Луцкевич говорить: "Кошти, які сплачують люди за доставку газу, є коштами, які ми вкладаємо в обслуговування системи: відремонтувати, замінити зношену частину газопроводу тощо. Оплата людьми доставки газу - це інвестиція в їхню безпеку. Кошти йдуть на безперебійну роботу систему газопостачання".

Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послугУніан
  • На скільки сьогодні знизився рівень оплати?

Еліна Луцкевич: "Поступово знижується. Якщо минулого місяця він становив 70%, то зараз знизився до 60%".

Ірина Крісанова: "Рівень оплати значно знизився. Зараз ми не виключаємо абонентів, які мають заборгованість, яка виникає за період карантину. Але є боржники, які протягом 2-5 років не сплачують за послуги. Для нас важливо отримувати своєчасно кошти за використані послуги. Каналізаційна і водопровідна мережі міста дуже зношені і потребують ремонту".

  • Яка наразі заборгованість за водопостачання і водовідведення? На скільки зросла за період карантину?

Ірина Крісанова: "За квартал - 101 млн. Заборгованість має тенденцію зростати. Окрім матеріалів для ремонту, це і зарплата, використана електроенергія. 32 насосних станції водопроводу, 32 насосних станції каналізації мусять працювати постійно".

Еліна Луцкевич: Як водопровідні, так і газові труби потрібно постійно підтримувати у справному стані. Якщо не інвестувати в них, ресурс не дійде до споживача. На це потрібні кошти.

Зростання заборгованості населення впливає на роботу підприємств-постачальників комунальних послуг
  • Чи впливає накопичення заборгованості на надання субсидій?

Ірина Крісанова: "Зараз служби соцзахисту також працюють онлайн. І ті, хто вже отримував субсидію, ми надавали довідку про відсутність заборгованості, яка направлялася до органів соцзахисту. Зараз цього не відбувається. Субсидія автоматично буде пролонгована на період карантину. Цю довідку абоненти мусять надати по завершенню карантину".

На Миколаївщині субсидії на наступний період призначатимуться автоматично - Оксана Єльчієва
  • Як в умовах карантину можна сплачувати за комунальні послуги альтернативно?

Еліна Луцкевич: "Є багато можливостей сплати онлайн: через Інтернет (на сайті “104” - через “Особистий кабінет”), через телефон із додатку 104Mobile або 104MobileLight: Вайбер-бот 7104UA".

Ірина Крісанова: "Вийшов освітній серіал для людей похилого віку “Дія. Оплата комуналки онлайн”, де доступно показано можливість оплати через онлайн-сервіси. "Миколаївводоканал" також має “Особистий кабінет” споживача на сайті підприємства. Працює Вайбер-бот, електронна пошта, служба технічної підтримки, де можна сплатити кошти і передати покази приладів".

Ведуча програми – Анжеліка Топчій.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди