Жителів Кіровоградщини попередили про можливі відключення електроенергії. Що відомо

Жителів Кіровоградщини попередили про можливі відключення електроенергії. Що відомо

Жителів Кіровоградщини попередили про можливі відключення електроенергії. Що відомо
pixabay.com / Фото ілюстративне

Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович закликав жителів регіону з 20 жовтня з 7:00 до 23:00 максимально обмежити використання електроприладів. З його слів, це пов'язано з обмеженнями споживання електроенергії по всій країні, недотримання рекомендацій може призвести до зупинки в обласному центрі тролейбусів, повного відключення на Кіровоградщині вуличного освітлення та вістрочки початку опалювального сезону.

20 жовтня по всій Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання електроенергії з 7:00 до 22:00. Про це йдеться в повідомленні компанії "Укренерго". Причина обмежень – дефіцит потужності в системі.

"Це вимушений крок. З 10 жовтня українська енергосистема зазнала атак ворога більших, ніж за 8 місяців війни. Після атаки 10 жовтня ми відновили енергопостачання за 2 дні. З 13 жовтня диспетчерський центр "Укренерго" не застосовував графіків примусових обмежень. 19 жовтня, ворог, який не може конкурувати на полі бою з ЗСУ, знову атакував цивільну енергетичну інфраструктуру. Тому завтра ми застосуємо контрольовані прораховані обмеження споживачів, які ми маємо здійснити, щоб система працювала збалансовано", – йдеться в повідомленні.

Українців просять до 7:00 зарядити телефони, павербанки, ліхтарики, зробити запас води.

Відомо, що відключення будуть почергові. Тривалість черги визначає обленерго, але становитиме вона не більше чотирьох годин. Де саме і в який час будуть відключення радять дивитись на сайтах чи в соцмережах обленерго.

Що відомо

  • За тиждень внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України, зруйновані 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення електроенергії, сказав президент Володимир Зеленський. Зранку 18 жовтня російська армія поцілила в об’єкти енергоінфраструктури у Дніпрі, Києві, Житомирі.
  • Лікарні Кіровоградщини готуються до роботи в умовах аварійних відключень електроенергії.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок