В Україну рейсом з США прибули 259 українців. Як вони проходитимуть обсервацію

В Україну рейсом з США прибули 259 українців. Як вони проходитимуть обсервацію

Оновлено
В Україну рейсом з США прибули 259 українців. Як вони проходитимуть обсервацію

27 квітня з Маямі (США) спеціальним евакуаційним рейсом МАУ в Україну повернулися 259 громадян. Майже дві сотні погодились перебувати на обсервації з мобільним додатком "Дій вдома".

За повідомленням Державної прикордонної служби, усі пасажири, з яких майже половина — діти, які навчались і проживали в США за американською освітньою програмою FLEX, пройшли температурний скрінінг. Українці почуваються добре, без наявних симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції.

Уряд України вніс зміни щодо порядку проходження карантину особами, які прибувають з-за кордону. На самоізоляції людина може залишитись за умови встановлення на мобільному телефоні додатку "Дій вдома", який дозволить контролювати виконання зазначених умов. Якщо особа не бажає встановлювати додаток, вона може пройти обсервацію у визначених державою установах.

  • "У разі, якщо людина не може встановити додаток або бажає пройти обсервацію не в домашніх умовах, у Києві та області затверджено декілька місць, де вона може її пройти", — повідомив під час брифінгу міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.
  • Загалом у мобільному додатку "Дій вдома" з допомогою прикордонників зареєструвалися майже дві сотні пасажирів цього літака. Після перевірки внесеної інформації, пасажири відправилися на самоізоляцію за вказаною адресою. Решта буде проходити обсервацію у визначених державою місцях.

Що відомо

Вибір редакції

На початок