Хлопчик, який вижив після обстрілу Слов'янська, втратив вже другу родину

Хлопчик, який вижив після обстрілу Слов'янська, втратив вже другу родину

Хлопчик, який вижив після обстрілу Слов'янська, втратив вже другу родину
Наслідки обстрілу Слов'янська окупантами 10 жовтня. Фото: Вадим Лях

Хлопчик, який єдиний залишився живий після влучання російського снаряда у приватний будинок у Слов'янську, знаходиться у міській лікарні. Його життю нічого не загрожує.

Про це Суспільному повідомила радниця начальника міської військової адміністрації Слов'янська Світлана В'юниченко.

"Хлопчик знаходиться у лікарні. Його стан середньої тяжкості — переламані ребра. Загрози для життя немає", — розказала В'юниченко.

10 жовтня під час чергового обстрілу Слов'янська російськими віськовими один зі снарядів влучив у приватний будинок. Троє дорослих, які були там, загинули, а дитину вибуховою хвилею винесло на вулицю.

За її інформацією, старша сестра разом з хлопчиком приїхали до Слов'янська у 2015 році з Бахмутського району. На той час вона вже була його опікункою. Про батьків дитини у чиновників достеменної інформації немає.

"Родина, яка з ним була у будинку, це його сестра, яка була опікункою, її цивільний чоловік та мати чоловіка. Зараз вже є охочі всиновити дитину", — додала вона.

Що відомо

  • Вночі на 10 жовтня російські окупанти обстріляли Слов'янськ. Один зі снарядів влучив у приватний будинок, четверо людей загинули, серед поранених 12-річна дитина
  • Протягом 10 жовтня від обстрілів російських окупантів на Донеччині загинули шість мирних жителів, ще восьмеро людей отримали поранення

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок