У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття

У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття

Доповнено
У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття. Вона розташована на глибині три метри, товщина стін – пів метра. Про це розповів начальник управління цивільного захисту Кіровоградської області Володимир Слінченко. Суспільне дізнавалось, від чого вона може захистити і хто її побудував.

Зупинку-укриття облаштували на вулиці Шевченка. Будівельники працювали впродовж місяця. Побудували найпростіше укриття, яке здатне захистити під час повітряної тривоги пасажирів, які стоять на зупині громадського транспорту, сказав Володимир Слінченко: "Побудоване за проєктом швидкого спорудження захисних споруд цивільного захисту. Воно збирається з блоків залізобетонних, тому будується в короткий термін. Розраховане на захист населення від засобів ураження різного типу, але від прямого попадання ракети ніхто не застрахований. Воно може захистити, наприклад, від осколків "Градів", "Смерчів" і від осколків тих самих ракет".

У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття
Суспільне Кропивницький

Укриття зробили з залізобетонних конструкцій. Там є лави для сидіння, освітлення та два виходи. Будували, зі слів Володимира Слінченка, за гроші приватних інвесторів. Суми, яку витратили, сказав, не знає.

Розраховане укриття на 20 людей.

За інформацією Володимира Слінченка, у Кропивницькому планують побудувати ще одне таке укриття. Нині шукають для нього місце.

Що відомо

9 серпня виконавчий комітет міської ради Кропивницького надав дозвіл на встановлення першої зупинки-укриття у місті. Її виготовлення та встановлення профінансував місцевий підприємець, розповів у серпні Суспільному начальник пресслужби міськради Сергій Якунін.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок