З газопроводів "Північного потоку" припинився виток газу

З газопроводів "Північного потоку" припинився виток газу

З газопроводів "Північного потоку" припинився виток газу
Витік газу з "Північного потоку", Швеція, 30 вересня 2022 року. Getty Images

Влада Данії заявила, що газопроводи Nord Stream та Nord Stream-2 припинили витік газу. Наразі на газопроводах Nord Stream досягнуто стабільного тиску.

Компанія Nord Stream AG повідомила Данському енергетичному агентству, що наразі на газопроводах Nord Stream 1 досягнуто стабільного тиску.

"Компанія Nord Stream AG повідомила Данське енергетичне агентство про те, що наразі на двох трубопроводах Nord Stream 1 досягнуто стабільного тиску. Це вказує на те, що викид газу з останніх двох витоків також припинено", – повідомило данське агентство у Twitter у неділю.

Що відомо

  • 26 вересня вимірювальні сейсмологічні станції у Швеції та Данії зафіксували потужні підводні вибухи на маршрутах газопроводів "Північний потік-1" та "Північний потік-2", що, ймовірно, спричинило витік газу. Данське морське відомство встановило заборонену зону в радіусі 5 морських миль від газопроводу. У Німеччині припустили, що йдеться про диверсії, а у російського оператора заявили про "безпрецедентні" руйнування.
  • Оператор газогонів Nord Stream AG заявив, що руйнування відбулися в один день одночасно на трьох нитках морських газопроводів "Північний потік-1" і "Північний потік - 2". В компанії сказали, що пошкодження мають безпрецедентний характер і "терміни відновлення поки оцінити неможливо".
  • Європейський союз і НАТО назвали великі вибухи в Балтійському морі "навмисним актом" саботажу, а Польща та Україна назвали Росію винуватцем.

Читайте також

Розриви системи "Північного потоку" ймовірно призвели до найбільшого в історії викиду метану — ООН

Які екологічні наслідки матиме аварія на "Північному потоці" — науковець

Нитки "Північних потоків" після вибухів можуть стати непридатні для використання

Швеція та Данія зафіксували підводні вибухи на газопроводах "Північного потоку". Що відомо

Витоки "Північного потоку" є результатом навмисних дій — Боррель

На початок