Через "мобілізацію" в окупованому Єнакієвому припиняє роботу металургійний завод

Через "мобілізацію" в окупованому Єнакієвому припиняє роботу металургійний завод

Через "мобілізацію" в окупованому Єнакієвому припиняє роботу металургійний завод
Ілюстративне фото військовослужбовців на плацу. Фото: Getty Images

Через примусову мобілізацію, яка триває на окупованих територіях Донеччини, у Єнакієвому припиняє роботу металургійний завод. Також окупанти почали набирати "контрактників" до лав своєї армії у колоніях, що знаходяться на окупованих територіях.

Про це повідомив пресцентр Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Влада "ДНР" скасувала дію раніше виданих документів про відстрочку/звільнення від мобілізації. У зв’язку з цим, планується "мобілізувати" від 200 до 500 працівників Єнакіївського металургійного заводу. Через нестачу персоналу виробництво на заводі "тимчасово призупиняється", — йдеться у повідомленні.

Також окупанти почали набирати до лав своєї армії засуджених, які відбувають покарання у колоніях на окупованій Донеччині. Ними планують доукомплектувати склад так званого батальйону "Сомалі" та мотострілецьку бригаду ЗС РФ.

"Потенційних "контрактників" відбирають за фізичними критеріями та наявністю досвіду бойових дій. Кримінальна стаття та термін ув'язнення не впливають на відбір. Водночас відзначається невелика кількість охочих підписати контракт", — повідомили у розвідці.

Що відомо

  • На полігоні поблизу окупованого міста Торез, росіяни розгорнули тренувальний табір для підготовки особового складу, що прибув з місць позбавлення волі на доукомплектування підрозділів 1 армійського корпусу, що зазнали втрат під час бойових дій
  • Для поповнення втрат особового складу підрозділів окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває примусова мобілізація місцевих жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок