Окупанти зазнають втрат, триває примусова мобілізація на окупованих територіях — Генштаб

Окупанти зазнають втрат, триває примусова мобілізація на окупованих територіях — Генштаб

Окупанти зазнають втрат, триває примусова мобілізація на окупованих територіях — Генштаб
Знищений російський танк. Фото: з сайту ГУР

Завдяки успішним діям Сил оборони військо РФ продовжує зазнавати втрат в живій силі та техніці. На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває примусова мобілізація. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 21 вересня.

Зокрема, 19 вересня українські військові ударили по районах зосередження особового складу та військової техніки росіян:

  • уразили місця зосередження особового складу війська РФ у Пологівському районі, чисельністю понад 20 окупантів;
  • у Мелітопольському районі уразили склад боєприпасів, 5 одиниць військової техніки та понад 20 військовослужбовців РФ;
  • у районі населеного пункту Кам’янка уразили 10 одиниць військової техніки та понад 10 військовослужбовців підрозділів окупаційних військ.

Також підтвердили знищення комендатури в місті Сватове Луганської області, де окупанти організували штаб та склад боєприпасів.

Для поповнення втрат особового складу підрозділів окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває примусова мобілізація місцевих жителів. Зведені загони окупантів затримують та відправляють до пунктів збору чоловіків призовного віку для подальшої відправки на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат в боях з Силами оборони України.

Що відомо

  • Російське військо продовжує зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, організації оборони та утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 21 вересня. Українські війська відбили атаки російського війська в районах населених пунктів Веселе, Курдюмівка, Миколаївка Друга, Бахмутське, Зайцеве, Майорськ, Первомайське, Мар’їнка та Новомихайлівка. За добу окупанти завдали 8 ракетних та 35 авіаційних ударів.

Читайте також

Псевдореферендуми, звернення Путіна, Україна в ООН. 210-й день війни. Онлайн

На початок