Черга до Одеського ЦНАПу. Миколаївці можуть записатися на жовтень

Черга до Одеського ЦНАПу. Миколаївці можуть записатися на жовтень

Черга до Одеського ЦНАПу. Миколаївці можуть записатися на жовтень
Фото: УНІАН

В Центрі надання адміністративних послуг Інгульського району, що у Миколаєві, відкрили чергу на оформлення паспортів на жовтень.

Про це повідомляє Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради.

"Раді повідомити вам, що відкрито чергу на оформлення паспортів на жовтень. Для того, щоб записатися та отримати консультацію, звертайтесь за номером (0512) 30-01-12 або за адресою: проспект Богоявленський, 1", — йдеться у повідомленні

Працює Центр щодня з 9:00 до 14:00, крім вихідних.

Оформлення паспортів здійснюється у місті Одеса, тому завчасно перевіряйте наявність необхідних документів.

Що відомо

  • З проханням дозволити розблокувати реєстри для миколаївських підприємців в інших сусідніх областях член виконкому Миколаївської міськради Дмитро Лазарєв звернувся до Міністерства юстиції. З його слів, станом на 18 липня, реєстр нерухомості вже розблокований. Наразі в Суворівському ЦНАПі Одеси підготовлено два робочих місця для миколаївських фахівців, які обслуговуватимуть ВПО з Миколаївщини.
  • З першого серпня жителі Миколаєва можуть оформити паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон у місті Одеса. Необхідно записатися в окрему чергу в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Миколаєва.
  • З 15 серпня жителі Миколаєва мають змогу записатися до черги на оформлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон.
  • Місце розташування ЦНАПу в Одесі — проспект Добровольського, 106.
На початок