Ірпінь відвідала делегація з Канади

Ірпінь відвідала делегація з Канади

Ірпінь відвідала делегація з Канади
Фото: Ірпінська міська рада

До Ірпеня на Київщині приїхала делегація з Канади – міністр освіти і раннього розвитку дитини провінції Нью-Брансвік Домінік Карді та виконавча директорка з ранньої грамотності Неурядової організації з розвитку грамотності Джулія Сміт.

Про це розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, канадців вразили масштаби руйнування міста. Міністр Домінік Карді пообіцяв допомогти з відновленням ліцею №3.

Ірпінь відвідала делегація з Канади
Фото: Ірпінська міська рада

Під час зустрічі також вирішили, аби Ірпінь та канадське місто Нью-Брансвік стали побратимами.

"Домовилися наступного тижня організувати чергову зустріч, але вже в онлайн-форматі і на ній обговорити наступні кроки для розвитку і зміцнення нашого партнерства", – зазначив Маркушин.

Що відомо

  • У травні прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідав Ірпінь. Напередодні візиту канадський уряд визнав геноцидом дії Росії в Україні.
  • У червні президент Володимир Зеленський повідомив, що Канада перевела на український рахунок у МВФ спеціальну допомогу у розмірі близько 800 мільйонів доларів.
  • Країна запровадила додаткові санкції проти нафтового, газового, хімічного та промислового секторів Росії. Також рамках економічних санкцій проти РФ в Канаді заблокували російські активи на суму понад 413 млн канадських доларів (близько 320 млн доларів США).
  • Канада відправила до Великої Британії близько 255 інструкторів для навчання українських військових у рамках поновленої операції UNIFIER.
  • Услід за Литвою, Польщею та Норвегією, Канада також збирала пожертви для покупки турецького безпілотника Bayraktar для ЗСУ.

Читайте також

Канада перекидає літаки з Близького Сходу для доставки військової допомоги Україні

У НАТО шукають жінку на посаду Генсека. Христя Фріланд з Канади є однією з кандидатур — ЗМІ

На початок