Канада запровадить додаткові санкції проти РФ — міністерка закордонних справ

Канада запровадить додаткові санкції проти РФ — міністерка закордонних справ

Канада запровадить додаткові санкції проти РФ — міністерка закордонних справ
Фото: Unsplash

Канада має намір запровадити додаткові санкції проти нафтового, газового, хімічного та промислового секторів Росії. Про це 9 липня оголосила міністерка закордонних справ Мелані Жолі.

“Ми непохитні у своїй підтримці України. Ми продовжуватимемо атакувати російську скарбницю. Ми не послаблюємось у тиску на російський режим”, — написала Жолі у Twitter.

“Ці санкції є продовженням серйозних санкцій, які Канада продовжує накладати на російський режим, включаючи санкції, оголошені 8 липня міністром Джолі на зустрічі G20 на Балі в Індонезії”, — йдеться на сайті канадського МЗС.

На нафтовий, газовий, хімічний і виробничий сектори припадає понад 50% доходів федерального бюджету Росії, які вона використовує для ведення своєї незаконної та неспровокованої війни в Україні, зазначили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

“Тож, щоб допомогти виснажити військову скарбницю президента Володимира Путіна та ще більше обмежити здатність Росії вести війну, Канада розширить існуючі заходи щодо нафтового, газового та хімічного секторів, включивши промислове виробництво. Ці нові заходи заборонять канадським службам сприяти виробництву товарів, вироблених у цих секторах”, — йдеться у повідомленні.

Нові санкції стосуватимуться наземного та трубопровідного транспорту, а також виробництва металів і транспорту, комп’ютерного, електронного та електричного обладнання та машин. Після введення заходів у канадських компаній буде 60 днів, щоб укласти контракти з цільовими галузями промисловості та послуг.

З моменту незаконної окупації та спроби анексії Криму Росією в 2014 році Канада запровадила санкції проти понад 1600 фізичних та юридичних осіб. Багато з цих санкцій були прийняті в координації з союзниками та партнерами Канади, зазначили у канадському МЗС.

З моменту широкомасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року Канада запровадила санкції проти понад 1150 фізичних та юридичних осіб, пов’язаних із Росією, Україною та Білоруссю.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 137. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок