Стратегія відбудови. Запрацював офіс відновлення Миколаївщини

Стратегія відбудови. Запрацював офіс відновлення Миколаївщини

Стратегія відбудови. Запрацював офіс відновлення Миколаївщини
Нарада. Олександр Сєнкевич, Ганна Замазєєва та Віталій Кім (зліва направо). Фото: Ганна Замазєєва

Розпочинає свою роботу Офіс відновлення Миколаївщини, який займатиметься розробкою стратегії відбудови регіону. Першим кроком буде створення дорожньої карти та погодження її з представниками Королівства Данії.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

"На робочій нараді з Віталієм Кімом та мером Олександром Сєнкевичем обговорили перші етапи покрокової концепції роботи Офісу. До роботи плануємо залучити представників за напрямками, від обласної ради, обласної військової адміністрації, мерії та експертів у різних галузях", — йдеться в повідомленні.

Обласна та місцева влада ведуть переговори з колегами з Данії щодо співпраці. Також в Офісі планують займатися післявоєнним розвитком економіки регіону.

Що відомо

  • Представники влади Миколаєва та області Олександр Сєнкевич, Ганна Замазєєва та Віталій Кім 20 серпня зустрілися з міністром у справах міжнародного розвитку Данії Флеммінгом Меллером Мортенсоном. Обговорили майбутню співпрацю та відбудову міста Миколаїв і області після чисельних пошкоджень російською армією.
  • Данія виділить Україні 600 мільйонів данських крон (понад 87 млн доларів) на озброєння та долучиться до післявоєнної відбудови Миколаєва, який постраждав від бомбардувань Росії.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок