У кропивницькому суді досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко

У кропивницькому суді досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко

У кропивницькому суді досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко
У кропивницькому суді досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко. Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Кропивницький

У Кіровському районному суді Кропивницького колегія суддів та присяжні досліджують докази у справі вбивства школярки Діани Хріненко. Засідання у цій справі тривають четвертий рік.

Прокурор Костянтин Клюкін сказав, до кримінального правопорушення може бути причетний Микола Середніцький, житель Кіровоградської області. "В ході деталізації телефонних дзвінків, з’ясовано що Середніцький на момент скоєння злочину перебував в селі Суботці".

Зі слів прокурора, це стало підставою для обшуку автомобіля, яким користувався обвинувачуваний: "Виявили та вилучили чохли від підголовників. Гігієнічну помаду, поліетиленовий пакет, браслет, полімери у вигляді бусинок".

Адвокат обвинувачуваного Олександр Урсаленко спілкувався з судом відеозв’язком. Вважає, не всі докази можуть бути прийняті до обвинувачення: "Були вилучені якісь предмети без опису, щоб можна було впізнати їх. Візуально на них нічого не можна було бачити, вилучалися для статистики".

На засідання не з’явились четверо свідків, сказав прокурор. "Була інформація, що один зі свідків пішов до лав ЗСУ, однак вона не підтверджена на даний час. Буде зроблено запит, щоб дізнатися".

Справу продовжать слухати 19 вересня.

Що відомо

  • У Кропивницькому обвинувачуваному у вбивстві школярки Діани Хріненко на два місяці продовжили арешт. Судові засідання у цій справі тривають четвертий рік.
  • У березні 2019 року за 12 кілометрів від Суботців знайшли рештки тіла людини та фрагменти одягу. Те, що вони належать Діані, підтвердили три експертизи. Підозрюваного у вбивстві дівчини затримали у серпні 2019 року в Польщі. Це 28-річний житель сусіднього села Новотрепівка Микола Середніцький. Свою провину він не визнає.
  • 16-річна жителька села Суботці Кропивницького району Діана Хріненко зникла 24 серпня 2018 року, коли пішла на святкування Дня Незалежності. Пошуки школярки тривали пів року.
  • Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
На початок