У Миколаєві діятиме подовжена комендантська година

У Миколаєві діятиме подовжена комендантська година

У Миколаєві діятиме подовжена комендантська година
Фото: Суспільне Миколаїв

У Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину, яка діятиме з вечора п'ятого серпня до ранку восьмого серпня. Відповідне розпорядження підписав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Запровадити на території міста Миколаєва комендантську годину з 23:00 п'ятого серпня до 05:00 восьмого серпня 2022 року", — йдеться в документі.

У Миколаєві діятиме подовжена комендантська година

"Об'їзд міста забезпечений через Вознесенськ. Всі пости попереджені. Три міжнародні автобуси з міста зможуть виїхати. Квитки не пропадуть, поліція супроводжуватиме. Можна вигуляти собаку поблизу дома. При собі необхідно мати документи. Діти у дворі можуть перебувати. Проте намагайтеся залишатися вдома", — повідомив у відеозверненні Кім.

У місті продовжуватимуть працювати всі підприємства критичної інфраструктури та лікарні, розповів міський голова Олександр Сєнкевич. У разі потреби, керівники медзакладів та підприємств організують підвіз працівників. Містян просять не виходити на вулицю без зайвої потреби та зберігати спокій.

Миколаїв "закривають" з метою виявлення зрадників та колаборантів. Проведення спецоперації з пошуку людей, які допомагають російським військовим, анонсував начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час відеозвернення 20 липня.

Що відомо

  • Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім оголосив нагороду за інформацію про людей, які корегують вогонь на Миколаївщині. За його словами, платитиме 100 доларів кожному, хто допоможе спіймати корегувальників.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок