"Миколаївелектротранс" ремонтує тролейбуси, які були пошкоджені під час обстрілів

"Миколаївелектротранс" ремонтує тролейбуси, які були пошкоджені під час обстрілів

"Миколаївелектротранс" ремонтує тролейбуси, які були пошкоджені під час обстрілів
Фото: Олександр Гордієнко

В Миколаєві силами комунального підприємства ремонтують тролейбуси, які ушкоджені внаслідок двох ворожих обстрілів. З початку повномаштабних бойових дій комунальне підприємство "Миколаївелектротранс" двічі потрапляло під обстріли: 12 та 14 липня. Наразі пошкоджено 31 одиницю техніки, п'ять з яких не підлягають відновленню.

На тролейбусах сліди від обстрілів, у 13 з них немає скла. Підприємство замовило 56 елементів скла та працюють над відновленням. Чистять, готують розмір скла, наносять праймергрунтівка на клейовій основі, герметикклей для монтажних робіт, притискають. Має минути доба. За словами працівників підприємства цього достатньо, щоб скло закріпилося.

"На даний момент 8 ми вже відновили та плануємо у вівторок випустити їх на лінію. Зараз на лінії 29 одиниць, з вівторка буде 35 одиниць рухомого складу, курсуватимуть містом", — розповідає директор КП "Миколаївелектротранс" Юрій Сметана.

"Миколаївелектротранс" ремонтує тролейбуси, які були пошкоджені під час обстрілу
Працівник КП "Миколаївелектротранс" встановлює скло. Фото: Олександр Гордієнко

Скло замовляли у Львові, коштувало це 230 тисяч гривень. Від моменту як його замовили до дня, коли вантаж прийшов на підприємство минуло 8 днів.

"За два дні обстрілів перебільшили 11 мільйонів гривень по підприємству. Тому що в нас не тільки тролейбуси, це і адмінбудівлі, і скло. І за два дні на 11 млн підприємство зазнало збитків", — говорить Юрій Сметана.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок