Путін заявив, що Росія "всерйоз ще нічого не починала"

Путін заявив, що Росія "всерйоз ще нічого не починала"

Путін заявив, що Росія "всерйоз ще нічого не починала"
Президент Росії Володимир Путін під час параду в Москві, 9 травня 2022 року. Фото: АР

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ поки що не робила жодних серйозних дій у ході "спецоперації" в Україні.

Про це він сказав 7 липня на зустрічі з керівниками фракцій Держдуми.

"Сьогодні ми чуємо, що нас хочуть перемогти на полі бою. Що тут скажеш, нехай спробують. Ми вже багато разів чули, що Захід хоче воювати з нами до останнього українця. Це трагедія для українського народу, але, схоже, все до цього і йде. Але всі повинні знати, що ми чогось серйозно поки що не починали", – сказав Пітун.

При цьому Москва, за словами Путіна, не відмовляється від мирних переговорів.

"Але ті, хто відмовляються, повинні знати, що чим далі, тим складніше їм буде з нами домовлятися", — сказав президент країни-агресора.

Війна. Усі останні новини

21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав правосуб'єктність "ЛНР" і "ДНР" і заявив, що їх визнають у межах Донецької та Луганської областей. Він також підтвердив, що це означає крах Мінських домовленостей.

За три дні, 24 лютого 2022 року, Путін заявив, що Росія вводить війська на територію України з метою проведення “військової операції з денацифікації та демілітаризації”.

Одразу після цього звернення близько 5 ранку війська РФ почали обстрілювати об’єкти інфраструктури по всій Україні, а також житлові квартали.

У перші дні вторгнення попри наміри Кремля захопити Україну за три дні, російська армія зазнали поразки, спроби захопити Київ не вдались, Збройні сили України відсунули російські війська. Водночас армія РФ окупувала Запорізької області, Херсонську, бої ідуть на Донбасі. Майже щоденно РФ здійснює ракетні обстріли об'єктів інфраструктури, цивільних. Під постійними обстрілами Харків, Миколаївщина, Дніпропетровщина.

"Росія не зможе утримувати території, які захопила" — аналітик Том Купер про бої на Донбасі й контрнаступ на Херсонщині
На початок