На Дніпропетровщині до початку навчального року перевірять школи на наявність укриттів

На Дніпропетровщині до початку навчального року перевірять школи на наявність укриттів

На Дніпропетровщині до початку навчального року перевірять школи на наявність укриттів
Фото: пресслужба міської ради Дніпра

Перед початком навчального року школи Дніпропетровської області проінспектують на наявність укриттів та сховищ. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

За її словами, до 1 вересня кожен навчальний заклад має обладнати приміщення, що відповідає вимогам безпеки.

Наразі на Дніпропетровщині сховища мають 125 шкіл з 834. Решту мають підготувати протягом двох місяців.

У кожному закладі освіти мають бути позначені евакуаційні шляхи. Укриття обладнають у кожному навчальному закладі або у безпосередній близькості до нього, враховуючи кількість учнів та вчителів. Такі споруди також мають відповідати нормам інклюзії.

Якщо ж місця в укритті для всіх не вистачить, навчання у такій школі зроблять позмінним. Адміністрація навчальних закладів має створити запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та матеріалів.

"Разом з представниками ДСНС перевіримо кожний заклад освіти та його прилеглу територію на наявність вибухонебезпечних предметів. Важливим питання є забезпечення якісної системи сповіщення, зокрема і для дітей з особливими потребами. Це сирени, інформаційні табло, тактильні підлоги та інші способи звукового та світлового сповіщення", — додала Ольга Горб.

Усі підготовчі роботи в школах мають завершити до 15 серпня. Після цього комісія буде оформляти паспорти безпеки на кожний навчальний заклад.

Читайте також

На Дніпропетровщині внаслідок обстрілів російських військ пошкоджено 24 освітні заклади

Чотирнадцять шкіл Дніпра облаштували для проведення мультипредметного тесту

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок