Шосту смерть від COVID-19 підтвердили на Івано-Франківщині

Шосту смерть від COVID-19 підтвердили на Івано-Франківщині

Шосту смерть від COVID-19 підтвердили на Івано-Франківщині
Фото: Unsplash

У 13-ти прикарпатських пацієнтів підтвердився діагноз COVID-19 станом на 10:00 четвертого квітня. Про це інформує Центр громадського здоров'я МОЗу України.

Вже 94-х людей, хворих на коронавірусну інфекцію, зареєстрували на Прикарпатті. Шість випадків - летальні.

Водночас за даними Івано-Франківської облдержадміністрація, в області - 93 хворих на COVID-19. Про це повідомив директор управління інформаційної політики ОДА Володимир Джигіта.

"135 результатів негативні, очікують на результат 250 пацієнтів. Шостий летальний випадок зареєстровано у Тлумацькому районі", - йдеться в повідомленні.

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 10:00 четвертого квітня в Україні 1092 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 78 - у дітей. 28 хворих на коронавірус померли. Загалом 23 людей одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

До слова, станом на 10:00 третього квітня, за даними Центру громадського здоров'я, 81-му прикарпатцю підтвердили COVID-19. Станом на 14:00 облдержадміністрація повідомила про 80 хворих.

Похибку між даними МОЗу та облдержадміністрації директор департаменту-начальник управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф Володимир Чемний пояснює так: "Для того, щоб встановити діагноз виздоровлення хворому, якщо відсутні клінічні прояви захворювання, потрібно не менше двох від’ємних результатів ПРЛ-діагностики. Тому й цифра Центру громадського здоров'я може бути більша, ніж наша, оскільки результати ПРЛ-діагностики подаються повторно по одній і тій же людині. Ми зобов'язані подати мазок для того, щоб визначити, є чи немає вірусу в організмі людини, аби мати можливітсь виписати такого пацієнта".

За словами Володимира Чемного, станом на 14:00 третього квітня у прикарпатських медзакладах було п’ятеро пацієнтів, в яких вже відсутні клінічні прояви захворювання.

Що відомо

На початок