Стало відомо про двох прикарпаток, які померли з підозрою на COVID-19

Стало відомо про двох прикарпаток, які померли з підозрою на COVID-19

Стало відомо про двох прикарпаток, які померли з підозрою на COVID-19

Дві жінки, що померли з підозрою на коронавірусну інфекцію на Франківщині, не перебували за кордоном. Про це на щоденному брифінгу в облдержадміністрації повідомив головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук.

23-го березня в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні померла 65-річна жінка. Жінка - жителька села Чукалівка, що поблизу Івано-Франківська. За словами Руслана Савчука, за кордоном вона не перебувала, контакту з хворими на COVID-19 не підтверджувала.

"17 березня у неї піднялася температура, почався незначний кашель. Від госпіталізації жінка відмовилася. Протягом наступних двох днів її стан погіршувався. 20 березня вона була госпіталізована в обласну інфекційну лікарню. Контактний чоловік померлої - під наглядом медиків. Його стан - середнього ступеня тяжкості. Решта контактних осіб, яких вдалося з'ясувати, - на самоізоляції", - розповів Руслан Савчук.

24 березня померла жінка 1960-го року народження, яка була госпіталізована з підозрою на коронавірус. Вона - жителька Надвірної.

"За кордоном не перебувала. Контактний чоловік госпісталізований до обласної інфекційної лікарні. У нього двобічна пневмонія та підозра на COVID-19", - повідомив Руслан Савчук.

Результатів аналізів жінок, які померли з підозрою на короновірус, очікують.

До слова, станом на 25 березня на 10:00 до закладів охорони здоров'я Прикарпаття госпіталізовано 70 осіб з підозою на коронавірус.

На початок