На Прикарпатті підтвердили смерть жінки від коронавірусу

На Прикарпатті підтвердили смерть жінки від коронавірусу

На Прикарпатті підтвердили смерть жінки від коронавірусу
УНІАН

У жительки Івано-Франківська, яка померла в обласній інфекційній лікарні 17 березня, підтвердили діагноз коронавірусу.

Як розповів на брифінгу виконувач обов'язків голови ОДА Віталій Федорів, жителька Івано-Франківська захворіла 13 березня. У неї була висока температура та кашель. 15 березня вона звернулася до сімейного лікаря, але відмовилась від госпіталізації. 16 березня почалась задуха, тому хвору доставили у лікарню. Одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Проте 17 березня хвора померла.

Жінці було 56 років. Її чоловік нещодавно повернувся з-за кордону. Нині його ізолювали в місцевій інфекційній лікарні, симптомів коронавірусу поки не виявлено.

У Центрі громадського здоров'я підтвердили дані щодо виявлення хвороби в Івано-Франківську, оприлюднивши інформацію про загальну кількість хворих по Україні.

"Підтверджено 21 випадок COVID-19 (станом на 20:00 19 березня). За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та м. Київ (2). За результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено: Дніпропетровська — 2; Житомирська — 1. Також один випадок підтверджено у м. Київ", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • До цього в Україні було зафіксовано 18 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, два з них — летальні.
  • Зокрема, 19 березня лабораторно підтверджено випадок зараження коронавірусом у Києві. Це 50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію.
  • Директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк раніше повідомив, що на Дніпропетровщині з підозрою на коронавірус є 11 людей. Вони ізольовані й перебувають під наглядом лікарів, стан задовільний.
На початок