Івана Мунтяна ще на два місяці відсторонили від посади голови Чернівецької облради

Івана Мунтяна ще на два місяці відсторонили від посади голови Чернівецької облради

Івана Мунтяна ще на два місяці відсторонили від посади голови Чернівецької облради
24tv

Івана Мунтяна відсторонили ще на два місяці від посади голови облради та зобов’язали носити електронний браслет до 3 червня 2020 року.

Таке рішення ухвалив Вищий Антикорупційний суд, сказала Суспільному Буковини прес-секретарка суду Олеся Чемерис.

Це пов'язано із тим, що раніше суд продовжив термін досудового розслідування у справі щодо ймовірного хабара Івану Мунтяну.

Також Мунтян не може виїжджати з Чернівців, якщо не попередить слідчого.

Як відомо:

  • 4 лютого САП повідомила про підозру голові облради Івану Мунтяну. За інформацією НАБУ, він вимагав хабар у підприємця за передачу в оренду комунального санаторію «Брусниця» на 49 років. Ймовірно, Мунтян отримав 180 тисяч доларів за передачу санаторію.
  • У коментарі Суспільному Іван Мунтян сказав, що хабар не брав, а підозру називає абсурдом. За його словами, санаторій передали прозоро через конкурс.
  • 13 лютого Івану Мунтяну обрали запобіжний захід у вигляді застави у понад 10 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд України. Іван Мунтян мав носити електронний браслет та здати на зберігання всі документи для виїзду за кордон.
  • Детективи НАБУ повідомили про підозру і приватному підприємцю, який ймовірно запропонував хабар. Йому також обрали запобіжний захід.
  • 28 лютого Івана Мунтяна відсторонили від посади голови Чернівецької облради.
  • 27 березня суд продовжив термін розслідування у справі голови Чернівецької обласної ради.
На початок