Голові Чернівецької облради, якого підозрюють в хабарі, обрали запобіжний захід

Голові Чернівецької облради, якого підозрюють в хабарі, обрали запобіжний захід

Голові Чернівецької облради, якого підозрюють в хабарі, обрали запобіжний захід
Фейсбук-сторінка Івана Мунтяна

Голові Чернівецької облради Івану Мунтяну обрали запобіжний захід у вигляді застави у понад 10 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд України.

Іван Мунтян має носити електронний браслет та здати на зберігання всі документи для виїзду закордон.

Внести заставу потрібно протягом 5 днів.

Як відомо:

  • 4 лютого САП повідомила про підозру голові облради Івану Мунтяну. За інформацією НАБУ, він вимагав хабар у підприємця за передачу в оренду комунального санаторію «Брусниця» на 49 років.
  • За інформацією слідства, голова Чернівецької облради у липні 2019 року запропонував одному з підприємців надати 400 тисяч доларів за те, що він посприяє в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У період з серпня по жовтень 2019 року голова Чернівецької облради ймовірно отримав 180 тисяч доларів.
  • НАБУ оприлюднило відеоматеріали, на яких чоловік, якого слідчі вважають Мунтяном, ймовірно отримує хабар.
  • У коментарі Суспільному Іван Мунтян сказав, що хабар не брав, а підозру називає абсурдом. За його словами, санаторій передали прозоро через конкурс, він міг агітувати депутатів проголосувати за рішення про передачу в оренду.
  • Мунтян відмовився прокоментувати Суспільному відео та аудіозаписи, які оприлюднило НАБУ.
  • Детективи НАБУ повідомили про підозру і приватному підприємцю, який ймовірно запропонував хабар. Йому також обрали запобіжний захід.
На початок