Підприємцю з Буковини, якого підозрюють у хабарі голові облради, обрали запобіжний захід

Підприємцю з Буковини, якого підозрюють у хабарі голові облради, обрали запобіжний захід

Підприємцю з Буковини, якого підозрюють у хабарі голові облради, обрали запобіжний захід

Підприємцю обрали запобіжний захід у вигляді застави в понад 5 мільйонів гривень. Про це сказала прес-секретарка Вищого антикорупційного суду України Олеся Чемерис.

Якщо заставу не внесуть, то до підозрюваного застосують жорсткіший запобіжний захід.

Як ми повідомляли раніше, САП повідомила про підозру голові облради Івану Мунтяну за ймовірне отримання хабара в 180 тисяч доларів за передачу в оренду комунального санаторію "Брусниця".

Водночас про підозру повідомили приватному підприємцю Юрію Кушніру, який ймовірно передав хабар.

НАБУ оприлюднило телефонну розмову, в якій, за їхньою версією, Іван Мунтян каже співрозмовнику створити фірму для конкурсу з оренди санаторію «Брусниця», а «фірма має бути співвласницею тієї, що є у Тарашанах».

Згідно з інформацією на сайті міністерства юстиції, у Тарашанах зареєстрована фірма «Буковинський Хутір». Власницею фірми є Марія Кушнір. Фірма «Буковинський Хутір» є власницею 50% акцій фірми ТОВ «Буковинський оздоровчий комплекс «Брусниця», яке зрештою виграло конкурс на оренду санаторію. Його створили за два дні до нього.

У закритій ухвалі Вищого антикорупційного суду, яка опинилась у розпорядженні Суспільного, йдеться про те, що Іван Мунтян сказав Юрію Кушніру дати йому 200 тисяч доларів, тоді Мунтян посприяє передачі в оренду санаторію «Брусниця» на 49 років.

Згідно з цією ухвалою, детективи НАБУ проводили обшуки на робочому місці Юрія Кушніра – на підприємстві «БАТ-ЦЕНТР». Воно розташоване у Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій. За цією ж адресою зареєстрований ТОВ «Буковинський оздоровчий комплекс «Брусниця». Під час обшуку у кабінеті вилучили 64 000 доларів. Представник Юрія Кушніра сказав у суді, що саме ці гроші, зазначені в деклараціях дружини та доньки Юрія Кушніра.

На початок