Окупаційна влада Маріуполя оголосила про поновлення добровільних дружин — радник мера

Окупаційна влада Маріуполя оголосила про поновлення добровільних дружин — радник мера

Окупаційна влада Маріуполя оголосила про поновлення добровільних дружин — радник мера
Маріуполь квітень 2022 року, фото: Петро Андрющенко

Окупаційна влада Маріуполя оголосила про поновлення добровільних дружин. Чоловіки Маріуполя будуть здійснювати патрулювання міста разом з російськими військовими та "народною міліцією ДНР". Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Таким чином російські окупанти намагаються посилити пошукові заходи. Цього разу починають шукати в першу чергу комунальників, вчителів та інших спеціалістів; Друга причина патрулювання, це підготовка до мобілізації", — зазначив Андрющенко.

Читайте також: Російські окупанти з Попасної вивозять людей, аби мобілізувати та змусити воювати проти України

Петро Андрющенко додав, що від російських окупантів міста шириться інформація про запровадження призову до армії так званої "ДНР"з вересня цього року.

Читайте також: "Дісталося звідусіль". Історія сім'ї з Маріуполя, яку розлучила війна

Що відомо

  • Вихователів дитячих садків з окупованого Донецька змушують їхати в Маріуполь. Подібним чином відбирається і персонал банківських установ
  • Російські окупанти нарощують темпи вивезення чоловіків з розбомбленого Маріуполя до фільтраційних таборів. Наразі за приблизними даними у таких таборах в Безіменному та Козацькому Новоазовського району Донецької області перебувають майже 4 тисячі чоловіків. Про це у своєму телеграм каналі повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
  • Понад 30 тисяч маріупольців військові Росії примусово депортували до РФ.  Про це розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок