На Кіровоградщину можуть переїхати три навчальні заклади з регіонів бойових дій

На Кіровоградщину можуть переїхати три навчальні заклади з регіонів бойових дій

На Кіровоградщину можуть переїхати три навчальні заклади з регіонів бойових дій
pixabay

У Кіровоградську область можуть переїхати працювати три вищі навчальні заклади з регіонів бойових дій. Про це Суспільному розповів заступник керівниці обласного департаменту освіти Володимир Таборанський.

За його словами, це:

  • Слов'янський фаховий коледж Національного авіаційного університету;
  • Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Моторного;
  • Харківський національний університет повітряних сил;

З проханням розмістити свою навчальну базу у Льотній академії Кропивницького звернувся Харківський університет повітряних сил та Слов'янський авіаційний коледж. "У Льотній академії є велика територія і приміщення для розміщення двох закладів освіти".

Нині опрацьовують питання розміщення новокаховського коледжу у будівлі кропивницького аграрного коледжу.

"Навчальний заклад, який хоче переїхати у Кропивницький, має звернутися до профільного міністерства і надати лист-згоду від тих закладів освіти Кіровоградської області, які готові їх прийняти. Опісля міністерство видає наказ про переміщення закладу. І вже після цього перевозиться матеріально-технічна база, приїжджають викладачі та студенти. Тому наразі ми чекаємо відповідних наказів, щоб забезпечити їх виконання".

Нині у Кропивницький з Маріуполя перенесли основні потужності Донецького університету внутрішніх справ. Про це розповів ректор Сергій Вітвіцький. Заклад освіти працює за адресами: вул. Велика Перспективна, 1 та вулиця Бєляєва, 17.

Зі слів Володимира Таборанського, Донецький медичний університет, який працював у Краматорську та мав свій факультет у Кропивницькому, повністю переїжджає працювати в обласний центр. Навчання відбуватиметься у будівлі статистичного коледжу.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок