Для маріупольців, які евакуювалися у Дніпро, відкрили перший гуманітарно-інформаційний хаб "Я-Маріуполь. Дніпро". Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
"Тепер тут кожен маріуполець отримає гуманітарну, медичну та психологічну допомогу. І головне - наші діти тепер мають місце для дозвілля", — пише радник на сторінці у Фейсбук.
Він зазначив, що будуть відкривати більше таких центрів.
"Маріуполь - не стіни. Не каміння. Це наші люди і незламний дух", — додав Петро Андрющенко та дякує донорам та партнерам за допомогу.
Гуманітарно-інформаційний хаб знаходиться за адресою: вул. Воскресенська, 23, у будівлі Центральної міської бібліотеки.
Що відомо
- У Маріуполі гуманітарна ситуація залишається важкою. Через це чоловіки, які залишились у місті, змушені допомагати окупантам розбирати завали. Лише у цьому випадку російські окупанти забезпечують їх їжею, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
- У Маріуполя російські військові планують розселяти людей у вцілілих приватних будинках у Приморському районі міста.
- В одному з селищ поблизу Маріуполя супутники зафіксували вже третю братську могилу, яку організували російські військові. Вона завдовшки понад 200 метрів.
- В одному з селищ поблизу Маріуполя супутники зафіксували вже третю братську могилу, яку організували російські військові. Вона завдовшки понад 200 метрів.
- Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.
- У блокадному Маріуполі залишається ще близько 130 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ.