У Маріуполі окупанти почали ексгумувати тіла загиблих, поховані у дворах

У Маріуполі окупанти почали ексгумувати тіла загиблих, поховані у дворах

У Маріуполі окупанти почали ексгумувати тіла загиблих, поховані у дворах
Результати авіанальоту на Маріуполь 8 березня, фото: батальйон Азов

У Маріуполі російські окупанти почали ексгумацію тіл, які були поховані поза кладовищами. Також вони забороняють родичам ховати загиблих.

Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

"Як повідомили маріупольці, які ще знаходяться у місті, російські війська розпочали процес ексгумації тіл, які до того були поховані у дворах житлових будинків. Більш того, окупанти забороняють поховання вбитих ними ж людей. У кожному дворі поставили свого наглядача, який не дає можливості маріупольцям придати землі своїх померлих рідних або знайомих. Навіщо проводиться ексгумація та куди потім будуть направлені тіла невідомо", — йдеться у повідомленні.

Напередодні у Маріуполі зафіксували 13 мобільних крематоріїв російських окупантів. У міській раді припускають, що таким чином окупанти намагаються знищити сліди своїх військових злочинів.

Що відомо

  • У Маріуполі тривають репресії проти місцевого населення. Людей депортують та примушують носити позначки російської армії.
  • "Азов" повідомив, що російська армія застосувала у Маріуполі хімічну зброю. Намір застосувати хімічну зброю проти гарнізону Маріуполя росіяни вже озвучували: напередодні спікер бойовиків т.зв. "ДНР" Басурін прямо закликав до цього в ефірі російського телебачення. Про загрозу хімічного інциденту за участі Росії попереджали органи влади України та партнери зі США, Великої Британії та НАТО.
  • Під час боїв за Маріуполь поранений прикордонник підірвав себе разом з рацією, щоб обладнання не потрапило до російської армії.
  • За даними влади Маріуполя, російські окупанти завезли у Маріуполь мобільні крематорії.
  • У блокадному Маріуполі залишається ще 130 тисяч людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок