З Краматорська людей евакуюють автобусами до Дніпра

З Краматорська людей евакуюють автобусами до Дніпра

З Краматорська людей евакуюють автобусами до Дніпра

На автовокзалі м. Краматорськ продовжується посадка на евакуаційні автобуси до м. Дніпро. Всього чекають на заповнення 6 автобусів загальною кількістю місць майже 150. Про це повідомив всеукраїнський рух допомоги та спротиву "Все буде добре", котрий допомагає в координації евакуації населення Донецької області.

Також організатори додали, на вул. Парковій біля маленького літака продовжується посадка на евакуаційні автобуси до м. Дніпро (з можливістю подальшої евакуації до м. Рівне) — чекають на заповнення 5 автобусів загальною кількістю місць майже 100.

За інформацією організації ВБД, на бул. Краматорський біля "Сільпо" продовжується посадка на евакуаційні автобуси до м. Дніпро — чекають на заповнення 5 автобусів загальною кількістю місць майже 100.

"Ми не знаємо чи повторяться ці рейси завтра, тож швидше направляйтеся до евакуаційних автобусів, та вирушайте у безпечніші міста, поки є така можливість. Телефон для довідки: 050-935-26-49", — йдеться в повідомленні.

Що відомо

  • На Донеччині минулої доби окупанти обстріляли 9 населених пунктів — є загиблі та поранені
  • Російські військові на залізничному вокзалі вбили щонайменше 52 людини, серед яких 5 дітей. А зранку 8 квітня вони вбили родину з 4 осіб в Авдіївці.
  • За добу на Донбасі знищено 9 танків армії РФ — штаб ООС
  • По вокзалу в Краматорську вдарили ракетою з написом "За детей". Що відомо
  • Краматорськ, бої у Рубіжному, звільнена Сумщина. 8 квітня. Що відбувалося в областях
  • Російська армія вдарила по Краматорському залізничному вокзалу

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок