Через обстріли російських окупантів у Слов'янську поранені троє людей

Через обстріли російських окупантів у Слов'янську поранені троє людей

Через обстріли російських окупантів у Слов'янську поранені троє людей
УНІАН

7 квітня через обстріли російських окупантів поранення отримали троє жителів Слов'янська. Також зупинена евакуація людей залізницею.

Про це повідомила пресслужба Слов'янської ВЦА.

Також у результаті обстрілів зруйновані кілька житлових будинків.

Через пошкодження залізничного полотна в районі станції Барвінкове була тимчасово призупинена евакуація населення. Наразі з міста можна виїхати безкоштовними автобусами до Покровська, а далі залізницею до Дніпра.

Автобуси відправлятимуться з залізничного вокзалу Слов'янська.

Що відомо

  • Протягом 7 квітня через обстріли російських окупаційних військ на Донеччині поранення отримали шестеро людей. Від початку 8 квітня загинула одна людина, ще одна отримала поранення.
  • Росія завершує підготовку наступу на Донбасі, зосереджується на захопленні Маріуполя, наступу у районі Ізюма та спробах прорвати оборону на Донецькому напрямку. Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що "битва за Донбас нагадуватиме про Другу світову війну великими операціями, маневрами та тисячами танків, літаків і бронетехніки", та закликав країни НАТО негайно допомогти з озброєнням.
  • Російські військові примусово вивезли та тимчасово окуповану територію персонал та пацієнтів міської лікарні №4 Маріуполя.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок