Мер Бучі закликав повернутися до міста депутатів і комунальників

Мер Бучі закликав повернутися до міста депутатів і комунальників

Мер Бучі закликав повернутися до міста депутатів і комунальників
https://www.facebook.com/buchagolova

Бучанський міський голова Анатолій Федорук закликав депутатський корпус, співробітників комунальних підприємств та соціальних працівників повернутися до міста.

Міський голова зазначив, що наразі Буча переходить до мирного життя, але необхідно відновлювати критичну інфраструктуру, оскільки зараз в місті немає газу, електрики та зв'язку.

"Я взаємодію з обласними структурами РЕСу та Облгазу по відновленню критичної інфраструктури. Ми вже сформували кілька бригад по відновленню підстанцій і ліній електропередач, газопроводів низького та середнього тиску з відповідними допусками. І маємо надію, що протягом тижня – півтора максимум ми дамо газ-світло. Працюємо спільно з комунальним підприємством по відновленню централізованого водопостачання", — сказав Федорук.

Він додав, що потрібні також соціальні працівники для налагодження гуманітарної роботи та медики.

"Прошу Антон Довгопол, який до останнього мужньо підтримував заклад, відновити роботу центральної лікарні", — додав Бучанський голова.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що воєнні злочини в Бучі та інших містах під час російської окупації будуть предметом розгляду і в Раді Безпеки ООН у вівторок, 5 квітня.
  • Міністерство закордонних справ Великої Британії закликало виключити Росію із Ради ООН з прав людини через системне вчинення злочинів проти людяності, зокрема після дій російських військових щодо цивільних у Бучі.
  • Буча — не одиничний випадок жорстокого поводження з цивільними. Доповідь Human Rights Watch, складена зі свідчень очевидців, розповідає також про випадки у селі Старий Биков у Чернігівській області, Ворзелі у Київській області, Малій Рогані у Харківській області. Також генпрокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що станом на 4 квітня відомо, що цивільних жертв російського вторгнення на Київщині найбільше не в Бучі, а у Бородянці.
  • Україна вимагає від світової спільноти розслідувати злочини Росії в Київській області. Станом на вечір 2 квітня у Бучі виявили приблизно 280 загиблих місцевих жителів, похованих у братських могилах. Місто майже місяць було окуповане військами РФ.

Читайте також

"Різанина в Бучі": Україна просить Міжнародний кримінальний суд приїхати на Київщину. Що відомо

"А білі пов'язки треба ще вдягати?" — Ірпінь та Буча після російських окупантів. Фоторепортаж

"Книга палачів". Зеленський закликав долучатись до розслідування злочинів росіян в Україні

Війна Росії в Україні. День 41. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок