Аброськін запропонував російським окупантам себе в обмін на евакуацію дітей з Маріуполя

Аброськін запропонував російським окупантам себе в обмін на евакуацію дітей з Маріуполя

Аброськін запропонував російським окупантам себе в обмін на евакуацію дітей з Маріуполя
LIGA.net

Колишній перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін запропонував себе російським окупаційним військам в обмін на можливість вивезти дітей з оточеного Маріуполя.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Звертаюсь до російських окупантів — дайте можливість вивезти дітей з Маріуполя, замість ще живих дітей пропоную себе", — написав Аброськін.

Він зазначив, що йому потрібно три дні для організації евакуації дітей з Маріуполя. Під час вивезення дітей з міста на останньому блокпості російських окупантів він здасться у полон.

"Це моя особиста ініціатива. Моє життя належить мені одному, і я пропоную його в обмін на життя дітей, які ще залишаються в Маріуполі", — наголосив він.

За інформацією Аброськіна, він включений у російські списки санкцій та перебуває у розшуку. На Аброськіна російські окупанти організовували замах на вбивство,

Що відомо

  • Під завалами маріупольського драматичного завалу загинули близько 300 людей. Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.
  • Військові РФ продовжують насильно вивозити тисячі мешканців Маріуполя до Росії. Під незаконну депортацію вже потрапило 15 тисяч людей, кажуть в Маріупольскій міській раді. Та ще, містом їздить машина, з якої в гучномовець російські військові кричать, що Україна вже не приймає маріупольчан, тож треба виїжджати в Росію.
  • В Докучаєвську Росія зробила фільтраційний табір — там у українців забирають документи та розвозять в різні регіони РФ із забороною їх покидати протягом двох років.

На початок