Франція заморозила активи Центробанку Росії на суму 22 мільярди євро. Також заморожено кошти на рахунках приватних осіб у французьких установах на суму 150 мільярдів євро.
Про це повідомляє Мінекономіки Франції.
"Ми заблокували 150 мільйонів євро особистих рахунків у Франції, французьких фінустановах. Ми заблокували на пів мільярда євро нерухомості на території Франції. І ми заблокували дві яхти по 150 мільйонів євро", – перераховує французький міністр фінансів Брюно Ле Мер.
Ці активи не були вилучені, уточнює Ле Мер. Їхні власники більше не можуть ними користуватися, їх не можна перепродати чи монетизувати.
Читайте також: "Залізна завіса вже опустилася". Які компанії йдуть з Росії через її напад на Україну
Що відомо
- 300 млрд доларів російських коштів у світі вже зарезервовані для України, повідомили в Офісі президента України. Водночас збитки інфраструктури України від дій Росії станом на 17 березня становлять 62,6 млрд доларів.
- У багамських банках виявили активи росіян на суму близько 3 млрд доларів. Дані розкрив центральний банк карибської країни.
- Сполучені Штати створили спеціальний орган, який буде відшукувати активи російських олігархів та слідкувати за дотриманням дій санкційних обмежень щодо них.
- 15 березня ЄС, Британія та США запровадили нові санкції проти Росії. Зокрема олігарх Абрамович тепер офіційно під санкціями.
- Після вторгнення Росії в Україну проти РФ запровадили найбільшу кількість санкцій у світі. Щодня з Росії продовжують йти світові компанії — лідери у сферах технологій, машинобудування, одяг.
Читайте також
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
Вторгнення Росії в Україну, день двадцять п'ятий. Онлайн
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!