В бою за Україну загинув прохідник "Криворізького залізорудного комбінату"

В бою за Україну загинув прохідник "Криворізького залізорудного комбінату"

В бою за Україну загинув прохідник "Криворізького залізорудного комбінату"

16 березня у Луганській області загинув 42-річний командир третього розвідувального відділення, прохідник дільниці №5 проходки шахти "Гвардійська" шахтобудівельного управління Курила Сергій Володимирович. Про це йдеться на офіційному сайті АТ "Кривбасзалізрудком".

Сергій Курила народився у Кривому Розі. Після закінчення середньої школи навчався в Криворізькому професійному-технічному училищі №86.

З 1997 року до 1999 року проходив строкову службу.

Трудову біографію розпочав 16 листопада 1999-го в КДГМК "Криворіжсталь". А згодом трудився слюсарем-ремонтником у ТОВ "ДОМНАСЕРВІС". З Криворізьким залізорудним комбінатом Сергій пов’язав своє життя. 31 січня 2005 року, починав учнем прохідника на дільниці гірничо-капітальних робіт №6 шахтобудівельного управління. Протягом 2007-2011 років працював у ВАТ "Суха Балка" та на ПП "Світекс". З 2011-го продовжив трудитися на "Кривбасзалізрудком" на посаді прохідника дільниці гірничо-капітальних робіт проходки шахти "Гвардійська" ШБУ.

25 лютого 2022 року Сергія Курила було мобілізовано до лав Збройних сил України. У званні молодшого сержанта ніс службу в 3-му розвідувальному відділенні 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти в/ч А3283.

"Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявив стійкість і мужність, загинув в населеному пункті Новотошківське Луганської області. Без чоловіка залишилася дружина Світлана Сергіївна, без батька – син Назар", - йдеться у повідомленні.

Також, Сергій з 31 липня 2014 року до 3 вересня 2015 брав участь в антитерористичній операції на Сході України, захищаючи суверенітет і незалежність держави.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок