"Російські війська продовжують руйнувати місто та вбивати людей" — мер Миколаєва

"Російські війська продовжують руйнувати місто та вбивати людей" — мер Миколаєва

"Російські війська продовжують руйнувати місто та вбивати людей" — мер Миколаєва
Фото: Миколаївської обласної прокуратури

Вперше з початку війни російські війська обстріляли Миколаїв вдень — були пошкоджені 15 будинків, загинули дев'ять людей, ще 13 — поранені. Щодня доводиться відновлювати пошкоджені комунікації міста.

Про це в прямому ефірі в соціальних мережах розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами Олександра Сєнкевича, Миколаїв знову бомбили касетними снарядами, на завод "Зоря"-"Машпроект" скинули авіаційні бомби, у Центральний район міста прилетіли кілька снарядів.

"У результаті удару у нас пошкоджені 15 будинків. Вбито дев'ять людей це мирні люди, які стояли в черзі в супермаркет та до банкомата. 13 людей поранені, з них сім у реанімації", — сказав Олександр Сєнкевич.

Як розповів мер Миколаєва, протягом 13 березня відновлювали електропостачання як у місті, так і в прилеглих до міста селах.

"По місту відновлене живлення, поодинокі випадки відключень. Миколаївобленерго відпрацьовує. Без електроенергії частково Балабанівка. Сьогодні продовжили роботи з включення (готовність 90 відсотків) Мішково-Погорілового. Також підключені підстанції по Південній філії та відновлено подачу електроенергії у селах: Пересадівка, Бармашове, Калинівка, Грейгове, Горохівка, Засілля, Коларове", — розповів Олександр Сєнкевич.

Ушкодження водопровідної системи, за словами Олександра Сєнкевича, усунені.

"Усі райони з водою. Поодинокі випадки відключень відпрацьовуємо. Підключили чотири пожежні колонки у Варварівці за побудованими кільцями водопостачання від дюкера. Вони встановлені на перехрестях вулиць: Врожайна та Веселинівська, Надбузька та Ламбертівська, Лева Карелі та Гастелло, Світанкова та Врожайна", — сказав Олександр Сєнкевич.

Читайте також: "У Миколаєві є один гуманітарний коридор, РФ намагається його оточити — міський голова Сєнкевич"

Міський голова розповів, що після обстрілів без газопостачання залишаються частково абоненти у мікрорайоні Соляні та пообіцяв, що 14 березня газопостачання відновлять.

За словами Олександра Сєнкевича, у мікрорайоні Соляні, на проспекті Героїв України (ПГУ), дві котельні не змогли дати тепло.

"Після обстрілів зупинені дві котельні, без тепла залишаються десять будинків на ПГУ, сподіваюсь, що 14 березня відновимо", — розповів Олександр Сєнкевич.

Мер міста звернувся до робітників комунальних служб та сказав: "Обленерго працює під кулями. Я повинен сказати: "Ви — молодці, хлопці. Дуже дякую вам. Ви справжні захисники тилові наші". Це саме стосується і газу", — сказав Олександр Сєнкевич.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок