Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчання

Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчання

Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчання Оригінальна

Миколаївські школи перейшли на дистанційне навчання, аби учні не відставали від навчальної програми. Як саме це організувати - кожен заклад вирішує на власний розсуд.

Амелі Ткаченко - учениця 4-го класу єврейської школи "Ор Менахем". Щодня з дев’ятої ранку до одинадцятої тривають уроки – дистанційно по скайпу. Три уроки на день по 45 хвилин.

Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчанняUA: Миколаїв

Амелі Ткаченко

Кирило Ткаченко навчається в Миколаївській загальноосвітній школі №34. Цього року закінчує 11 клас. Має здавати ЗНО. Говорить, у зв’язку з карантином буде складно, але все вийде. Домашнє завдання хлопець отримує на вайбер. Якщо щось не зрозуміло, вчитель завжди допомагає.

Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчанняUA: Миколаїв

Кирило Ткаченко

На сайті школи вчителі розміщують всю необхідну інформацію. Тут можна знайти розділи: "Домашні завдання під час карантину", інформація про ЗНО, чим зайнятися під час карантину тощо. Директорка Тетяна Лесіна говорить: "Дається завдання, відеоуроки. У нас немає оцінок під час карантину. Ми оцінюємо, але вербально".

Валентина Ткаченко, мати Кирила та Амелі, говорить, що дистанційне навчання все ж краще, ніж нічого.

Деякі миколаївські школи перейшли на дистанційне навчанняUA: Миколаїв

Валентина Ткаченко

- Ми продовжуємо вчитися. І ось з 9 ранку до другої години дня, як годиться, 45 хвилин плюс 10 хвилин перерва. Дітям цікаво, тому що вони розвиваються навіть на такому етапі. Вважаю, що вони не втрачають час і той шматок знань, щоб потім влітку не вчитися, - каже Валентина Ткаченко.

Директор освітнього комплексу "Ор Менахем" Олексій Павліщев говорить, що перехід на дистанційну форму навчання не відкриття. Раніше таке практикували, коли закривали школи на карантин у зв’язку із захворюваності на ГРВІ. - Кожен наш викладач розуміє, що перш за все, його основна задача дати матеріал, який потрібно дати і як би це не було, при яких би обставинах це не відбувалося, ми максимально намагаємося донести до дітей той навчальний обсяг, який потрібен, - каже Олексій Павліщев.

Авторка: Ніна Булах, оператори: Ігор Чорний, Василь Філімон.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди