Було вже понад 10 спроб замахів на життя президента — Подоляк

Було вже понад 10 спроб замахів на життя президента — Подоляк

Було вже понад 10 спроб замахів на життя президента — Подоляк
Офіс президента

На життя президента України Володимира Зеленського здійснили вже понад десять спроб замахів. Про це інтерв’ю УП розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"Наші іноземні партнери говорять про дві-три спроби. Я вважаю, що таких спроб було більше десятка. Тому що постійно у нас є оперативна інформація, що є якісь ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи — ред.), які хочуть зайти до урядового кварталу і таке інше”, — сказав Подоляк.

За словами Подоляка, потужна мережа розвідки і контррозвідки контролює ситуацію, і всі ці ДРГ ліквідуються ще на підходах.

“Тобто ми розуміємо всі плани і по них відпрацьовують наші контррозвідки", — пояснив Подоляк.

За його словами, західні розвідники не помиляються, коли кажуть, що головною ціллю Путіна був Зеленський з точки зору атаки урядового кварталу і спроби вбити ключового менеджера країни.

За даними The Times, відтоді, як РФ вторглася на територію України, на українського президента було щонайменше три спроби замаху.

Що відомо

  • 9 березня — рівно два тижні Україна чинить опір російській агресії. Російські військові зосередили свої сили на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя та Миколаєва. Окупанти зазнають втрат в особовому складі, втрачають техніку та озброєння, але розвідники США вважають, що це не зупинить Путина від другої хвилі ескалації.
  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні.

Читайте також

Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок