Кілька сотень в’язнів вже помилувані і пішли на захист України — Монастирський

Кілька сотень в’язнів вже помилувані і пішли на захист України — Монастирський

Кілька сотень в’язнів вже помилувані і пішли на захист України — Монастирський
УНІАН

Кілька сотень в’язнів, які висловили бажання воювати проти російських загарбників, достроково відпустили з місць позбавлення волі. Про це в ефірі телемарафону розповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Комісія по помилуванню вже здійснила цілий ряд актів помилування осіб, які бажали взяти участь у захисті України. Мова йде про кількасот осіб, які помилувані, взяли до рук зброю і пішли на захист України”, — пояснив міністр.

Раніше прокурор Офісу Генпрокурора Андрій Синюк пояснив у коментарі Укрінформу, що дострокове звільнення стосується виключно тих людей, які мають досвід бойових дій. Одна з умов звільнення — людина має бути засуджена не за насильницькі злочини.

“У нас і "торнадівці" сидять, і ті, хто гвалтував, займався мародерством, то таких звільняти не будуть”, – сказав тоді прокурор.

Що відомо

  • 9 березня — рівно два тижні Україна чинить опір російській агресії. Російські військові зосередили свої сили на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя та Миколаєва. Окупанти зазнають втрат в особовому складі, втрачають техніку та озброєння, але розвідники США вважають, що це не зупинить Путина від другої хвилі ескалації.
  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні.

Читайте також

Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок